ida consulting logo
Hakkımızda
Ayinesi iştir kişinin,
lafa bakılmaz...
İDA CONSULTING
İda Danışmanlık logo İDA (İşletme - Danışmanlık - Aracılık Hizmetleri);
özellikle Turizm sektörüne hizmet vermektedir. Ülkemizde Turizm sektörü ile doğrudan ve dolaylı ilişkisi olan tüm firmaların sorunlarına " çözüm ortağı " olmayı, her kesimin özlediği verimli çalışma, profesyonel işbirliği, sistemli operasyon gibi konularda yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Sloganı: " ÇÖZÜM ORTAĞI " dır…
İDA; her türlü soruna alternatifli çözümler üreterek, en verimli olan çözümü uygulamayı ilke edinmiş bir kuruluş olup, Antalya ve İstanbul merkez ofisleriyle birlikte Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bodrum temsilcilikleri ile de sizler için en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.
GENEL KURULUŞ BİLGİSİ

• Kuruluş Yılı : 2002
• Açılımı : İşletme, Danışmanlık, Aracılık
• Amacı : Turizm Sektörü'ne Profesyonel Danışman Kadrosu ile hizmet vermek
• Misyon : Teknolojik gelişmeye paralel, Katma Değerli Hizmetler ve Geliştirme
• Vizyon : Devamlı İzleme ve Yenileme
Hizmet verdiğimiz sektörler

Teknoloji Geliştirme Hizmetleri
• Web Tasarım ve Programlama
• Online Rezervasyon Sistemleri
• Fuar Stand Tasarımı ve Uygulama
• Grafik Tasarım ve Ofset
• İnteraktif Medya Uygulamaları
• Fotoğraf ve Video Çekimleri
• İnternet Hizmetleri
• Web Marketing
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
• Satış - Pazarlama Danışmanlığı
• Yatırım Danışmalığı
• İşletme Danışmanlığı
• Hotel Yönetim Sistemleri
• Acenta Yönetim Sistemleri
• Kongre - Seminer Danışmanlığı
• Fuar Organizasyon Danışmanlığı
ARACILIK HİZMETLERİ
• Hotel / Şirket satın alma veya satma
• Hotel / Şirket kiralama veya kiraya verme
• Hotel dükkanları kiralama sistemi
• Yerli / yabancı Sermaye ortaklığı aracılığı
İNSAN KAYNAKLARI
• Üst düzey – Orta Düzey yönetici temini
• Eğitim Seminerleri / Programları
Kadromuz

Uğursal UĞUR
Uğursal UĞUR
Managing Director
ugursal@idaconsulting.net
Nur UĞUR
Nur UĞUR
Hakla İlişkiler ve Satış Pazarlama
nur@idaconsulting.net
Gürgün TEMEL
Gürgün TEMEL
Hakla İlişkiler ve Satış Pazarlama
gurgun@idaconsulting.net
Tanju ÖGE
Tanju ÖGE
Hotel Managing Consultant
tanju@idaconsulting.net
A.Erkan TURGUT
A.Erkan TURGUT
Web Design & Programming
Hosting Management
erkan@idaconsulting.net
Berkin YÖNTER
Berkin YÖNTER
Web & Graphic Design
berkin@idaconsulting.net
Demet YEŞİLYURT
Demet YEŞİLYURT
Graphic Design
demet@idaconsulting.net
Zeynep YALÇINKAYA
Zeynep YALÇINKAYA
Web Marketing
Hosting Management
zeynep@idaconsulting.net
Emre ÇİVİTCİ
Emre ÇİVİTCİ
Social Media Management
emre@idaconsulting.net
A.Erkan TURGUT
A.Erkan TURGUT
Web Design and Programming Web Design, Web Programming, Web Standards Consultant and Seo
Gençlik Mah. Fevzi Çakmak Cad. Cihad Kadıgil Apt. No: 65/20 Antalya, TR 07100
erkan@idaconsulting.net +90.242 247 87 97
XXX