ida consulting logo
Referanslar
Ayinesi iştir kişinin,
lafa bakılmaz...
E-MAIL PAZARLAMA
E-MAIL PAZARLAMA E-mail'lerin sınırsız sayıda kişiye ulaştırılabilme potansiyeli vardır. E-mailler okunmayı bekler, o yüzden zaman kısıtlaması yoktur. Web marketing için sık kullanılan yöntemlerden birisidir. E-maillerin global mesafelerde pazarlama çalışmalarının getirilerine göre maliyeti neredeyse hiç yoktur.
Müşterileriniz aboneleriniz olsun!

Dünyada 45 milyonun üzerinde insan e-maillerini her gün kontrol ediyor.

Günümüzde E-Mail pazarlama, bazı düzenlemeler ile daha hedefli gönderimler yolunda gelişme göstermektedir. Ülkelerin bu konuda çeşitli uygulamaları vardır.

İDA Consulting olarak, pazar hassasiyetlerine göre çözümler üretilerek, e-mail gönderimi konusunda öncelikle firmanızın CRM yapısı ile etkili bir koordinasyon çerçevesinde, demografik analizler yapıp "Niş pazarlama" ilkeleri doğrultusunda E-Mail gönderimleri yapıyoruz.

Spam riskini en aza indiren yöntemler kullanarak, toplu mailing yoluyla yaptığımız mail gönderimleri sonucunda alıcıları, farklı linkler ile web sitenizde istediğiniz sayfaya yönlendirebilir, bunun ROI (Return On Investment) raporlarını oluşturabiliriz. Alıcılar ise dilerlerse kayıt listesinden çıkabilir.
Toplu E-Mailing sistemlerimiz ile, e-mail açılma oranlarını, tıklama oranlarını, geri dönüş oranlarını, hangi bölgelerden tıklama alındığını, listeden çıkma oranlarını, şikayet oranlarını, "bounce" oranlarını görüntüleyebilir, istediğiniz bilgileri sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Kayıtsız e-mail adresleri ile listeden otomatik olarak kaldırılır. E-mail pazarlama için HTML ve Jpeg formatta çeşitli tasarımlar yaparak, kurumsal kimliğinize uygun çözümler sunuyoruz.
XXX