ida consulting logo
Referanslar
Ayinesi iştir kişinin,
lafa bakılmaz...
İTİBAR  YÖNETİMİ
İTİBAR  YÖNETİMİ Firmanız hakkında neler konuşuluyor? İyi yorumların geri dönüşü nasıl? Kötü yorumlardan haberdar mısınız?

Seyahat edenlerin %49'u misafir yorumlarını incelemeden rezervasyon yapmıyor. Müşteriler tecrübe edinecekleri hizmetler hakkında, gelişen teknoloji sayesinde daha fazla bilgi alma imkânına sahiptirler. İlk defa ürün satın alımında ise bu inceleme oranı çok daha yüksektir.

TripAdvisor, Holidaycheck, Tophotels.ru, Zoover.com ve diğer pek çok yorum sitesi tesisiniz için sayfa açmış ve yorum alıyor olabilir. Sizin için yorum sitelerinde en etkili ve doğru bilgilerinizi yansıtmak adına hesap oluşturup, yönetimini yaparak itibar ve marka geliştirme yolunda yorumları avantaja çevirmek için destek veriyoruz.

Kullandığımız itibar yönetimi sistemleri aracılığıyla 100'den fazla yorum sitesi (Tripadvisor, Holidaycheck, Tophotels.ru, Zoover.com, diğer), rezervasyon web portalları (booking.com, Expedia, HRS, diğer), tur operatörü web siteleri (reisen.de, hotelkatalog24.de, diğer), binlerce blog & forum sayfalarından yapılmış tüm yorumları, hatta rakipleriniz için de yapılmış olan tüm yorumları analiz ederek, karşılaştırma ve marka geliştirme yolunda stratejiler belirliyoruz.
Orta vadeli bir strateji olmasına rağmen önemli bir web marketing unsurudur.
XXX