ida consulting logo
Referanslar
Ayinesi iştir kişinin,
lafa bakılmaz...
KATALOG  TASARIMI
katalog tasarımı Katalog, bir işletmenin ürünlerini ya da hizmetlerini tanıtmak için kullanılan, geniş içerikli ve bilgi detayı fazla olan, basılı yayın tarzında reklam şeklidir. Geleneksel mecranın vazgeçilmez reklam ve tanıtım metotlarından biridir. Katalog ve broşürlerin satışa/tanıtıma olan katkıları oldukça büyüktür.
Bir katalog tasarımı çalışması öncesinde, hedeflenen etki, hedef kitle profili, sektörel durum gibi birçok değişken analiz edilir ve çıkan sonuç katalog tasarımının stratejik standartlarını belirler.
Sizin için oluşturduğumuz standartlar çerçevesinde konsept tasarım çalışmaları yapıyoruz. Reklam metinleri, görsel öğelerin işlenmesi veya oluşturulması (fotoğrafların düzenlenmesi veya fotoğraf çekimleri) ile gerekli tüm içerik ve standartlar tamamlanır ve Kreatif İDA ekibi sizin bir aynanızı yaratır.
Emirhan Otel Katalog Tasarımı 1 Emirhan Otel Katalog Tasarımı 2 Ersan Resort Katalog Tasarımı 1 Ersan Resort Katalog Tasarımı 2 Ersan Resort Katalog Tasarımı 3 Granada Resort Spa Katalog Tasarımı 1 Granada Resort Spa Katalog Tasarımı 2 Granada Resort Spa Katalog Tasarımı 3 Granada Resort Spa Katalog Tasarımı 4 New Jasmine Katalog Tasarımı 1 New Jasmine Katalog Tasarımı 2
Katalog Tasarımı hakkında bilinmesi gerekenler;

• Marka adınızı daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız, ürünlerinizi, ürün içeriklerinizi ve çalışmalarınız tanıtmak için görsel tasarımı ön planda olan bu reklam aracını tercih edebilirsiniz.
• Tasarımdaki detayların yanında, kataloğun basımı için kullanılan malzeme ve matbaa ekipmanının da kaliteli ve son sistem olması önemli bir özelliktir.
• Tasarımı oluşturacak öğelerin eksik veya yetersiz olması durumunda kataloğun oluşturacağı etki de azalacaktır.
E-Katalog;

E-katalog, basılı yayın olmayıp, tasarlanan kataloğun interaktif ortamlarda yayınlanma şeklidir. İsteğinize bağlı olarak E-Kataloglar, iPhone, iPad, Android Mobil Cihazlar, Tablet Cihazlar, Apple Bilgisayarlar ve aklınıza gelecek olan tüm dijital platformlarda çalışabilmektedir.

E-Katalog Avantajları;

• Sıfır baskı maliyeti,
• Sınırsız sayıda yayın,
• Sıfır dağıtım maliyeti,
• Hedef kitleniz ile aranızda anında iş akışı,
• Daha geniş kitlelere ulaşma,
XXX