ida consulting logo
Referanslar
Ayinesi iştir kişinin,
lafa bakılmaz...
RESPONSIVE  WEB SİTELERİ
İTİBAR  YÖNETİMİ Son zamanların yeni trendi " Responsive Web Page " ( Uyumlu Web Sayfası ) tasarımlarıdır. Uyumlu web siteleri derken, her türlü bilgisayar, laptop, tablet, cep telefonu ve mobil cihazlar ile uyumlu, her türlü ekran çözünürlüğü, dikey – yatay ekran şekli ve hatta her türlü internet tarayıcısı ve versiyonlarına uyumlu web siteleri anlamına gelmektedir.

Responsive web tasarımın en önemli özelliği, esnek yapısı ile web sitenizi farklı ortamlara ve ekran boyutlarına uyumlu hale getirmesidir. Yazı boyutları, imajlar, çerçeveler ve yerleşimler ekran boyutlarına göre yeniden ayarlanır ve kullanıcıya daha iyi bir kullanım imkanı sağlanır.RESPONSIVE WEB SİTELERİ İstikrara, kaliteye ve sürekli müşteri memnuniyetine önem veren İDA, bir o kadarda yeniliklere, AR-GE çalımları ile sürekli moda tasarımları takip etmeye, uygulmaya gayret göstermektetir.

Responsive web sayfalarında da, Türkiye'de öncü çalışmalar üretmeye başlayan İDA, mevcut eski yapmış olduğu bazı web projelerinide, yenileme çalışmalarında responsive yapıyı tercih etmekte, önermektedir. Bu konudaki referanslarımız için lütfen tıklayınız.


XXX