ida consulting logo
Referanslar
Ayinesi iştir kişinin,
lafa bakılmaz...
Crystal Hotels Logo
Dorak Holding Logo
Majesty Hotels Logo
Granada Hotels Luxury Logo
Ersan Resort Spa Logo
Gürsel Turizm Logo
Side Bella Luna Hotel Logo
la vista golden gate hotel Logo
Merit Hotels Logo
Turquoise Resort Hotel Spa Logo
Acg Hotels Logo
Vizon Tur Logo
Emirhan Hotels Logo
Orange County Logo
Golden Gate Hotel Logo
Hmc Travel Logo
Comfort Go Logo
Habitat Travel Logo
Skal Turkey Logo
Art Cafe Logo
Silence Beach Logo
Holiday Medya Logo
Net Holding Logo
Antakya Ottoman Palace Logo
Ephesus Shore Tour Logo
Bookings4pro Logo
Seramik Bul Logo
Yuki motor, Yuki makine Logo
Holiday Lines Logo
Crystal Hotels Logo
Dorak Holding Logo
Majesty Hotels Logo
Granada Hotels Luxury Logo
Ersan Resort Spa Logo
Gürsel Turizm Logo
Side Bella Luna Hotel Logo
la vista golden gate hotel Logo
Merit Hotels Logo
Turquoise Resort Hotel Spa Logo
Acg Hotels Logo
Vizon Tur Logo
Emirhan Hotels Logo
Orange County Logo
Golden Gate Hotel Logo
Hmc Travel Logo
Comfort Go Logo
Habitat Travel Logo
Skal Turkey Logo
Art Cafe Logo
Silence Beach Logo
Holiday Medya Logo
Net Holding Logo
Antakya Ottoman Palace Logo
Ephesus Shore Tour Logo
Bookings4pro Logo
Seramik Bul Logo
Yuki motor, Yuki makine Logo
Holiday Lines Logo
REFERANSLAR  >  HATTUŞA TERMAL OTEL
Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA web sayfası ekran görüntüsü 1 Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA web sayfası ekran görüntüsü 2 Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA web sayfası ekran görüntüsü 3 Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA web sayfası ekran görüntüsü 4 Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA web sayfası ekran görüntüsü 5 Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA web sayfası ekran görüntüsü 6
Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA fuar standı 3d çizimleri 1 Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA fuar standı 3d çizimleri 2
WEB TASARIM
Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA, Kuzey Ege Bölgesi’nde Sırtını Kaz Dağları’na dayamış, gözünü Edremit Körfezi’nin eşsiz güzelliklerine dikmiş konumuyla, sağlık turizmine yatırım yapan bir kurumdur. Doğan Jeotermal; son 25 yıldır Türkiye'de jeotermal enerji kaynakları üzerine çalışmalar ve işler yapan, jeotermale hükmeden ve gücünü sudan alan Türkiye'nin en önemli grubudur.

Hattuşa denince her ne kadar akla öncelikle devre tatil ve termal geliyorsa da, aslında bizler Hattuşa'mızı yalnızca bir devre tatil tesisi veya sadece bir termal otel olarak nitelendirmiyoruz. Bizler Hattuşa'mızı 21ci yüzyıla yakışır, hem tedavi/kür hem tatil boyutunun bir arada yaşandığı ileri yaşam merkezi olarak tanımlıyoruz. İleri yaşam merkezi denince de her kesimden her ulustan herkesin sağlıklı ve mutlu yaşadığı bir yaşam merkezi anlıyoruz.

Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA web sitesi flash formatta yapılmış olup, sayfa dizaynı konusunda kurumsal kimliği öne çıkartan ve site ziyaretçilerinin kullanıcı kolaylıklarını gözeten detaylara özen gösterilmiştir. Ayrıca mobil cihazlardan girilince kullanıcı dostu ara yüzü ile mobil web sitesi tasarlanmış ve kodlanmıştır. Kullanılan her ayrıntı web sitesinin görselliği adına bizler için büyük önem arz etmektedir.

Değişen ve gelişen teknolojiler göz önünde bulundurularak, kullanıcı dostu sayfa tasarımı web ve internet teknolojisinin en trend ve modern eklentileri ile desteklenmiştir. Tamamen özgün yazılım alt yapısı, özgün ve şık bir tasarımla birleştirilmiştir.

Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA'ya web teknolojileri konusunda uzun yıllardır bizimle çalıştıkları için ve teşekkürlerimizi sunar, başarılar dileriz.

ONLINE REZERVASYON
Web sitesinde iki ayrı rezervasyon altyapısı bulunmaktadır. Biri "Online Devre Tatil Satışı" için İDA OnRez, diğeri online rezervasyon için partner firmamız HotelAdvisor online rezervasyon sistemi.İDA'yı tercih eden Doğan Jeotermal grubuna teşekkür eder, bol satışlı sezonlar dileriz.
WEB MARKETING
Hattuşa Termal'in kurumsal olarak kullandığı tek sosyal medya mecrası olan Facebook sayfası İDA tarafından açılıp yapılandırılmış ve yönetilmektedir. Ayrıca Facebook ve Google reklamlar ile marka bilinirliği ve güvenilirliği güçlendirilmiş, tesise yeni müşteriler ve sosyal medya hesaplarına yeni takipçiler kazandırılmıştır. Mevcut ve potansiyel müşterilerine özel günler ve promosyonlar ile ilgili webmail tasarımı ve toplu mailing hizmeti de vermekteyiz.
PRODUCTION
Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA'nın fotoğraf ve hava çekimlerini yapan ekibimiz ayrıca bu otel grubuna ait fotoğrafların ve videoların düzenlemesi, Video DVD menüsü hazırılıkları, Video DVD oluşturma ve PC/MAC ortamında çalışabilen Interaktif DVD'lerin hazırlaması konularında da destek vermiştir.

Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA'ya ait Interaktif DVD çalışmalarını 3 senedir yönlendiren ekibimiz ayrıca dokunmatik TV, kioks gibi info yazılımları yaparak fotoğraf ve videolarının tanıtımlarını hazırlamıştır.
GRAPHIC DESIGN
Hattuşa Termal'in web sitesinin arayüz tasarımı grafik departmanız tarafından yapılmıştır. Özgün ve kurumsal çizgisiyle bütünlük taşıyan web arayüzü çalışması ayrıca site içerisinde kullanılan banner çalışmalarıyla da desteklenmiştir.

Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA'in Katalog, broşür, webmailleri gibi birçok çalışmada çizgisi bulunan grafik ekibimiz, fuar çalışmalarını da bizimle yürüten Hattuşa Astyra Termal Resort & SPA'e ait tüm banner ve afiş çalışmalarını da üstlemiş durumdadır.
FUAR ORGANİZASYONLARI
Türkiye'nin en ünlü Jeo Termal kaynak sularına sahip, Akçay - Güre bölgesinde kurulu HATTUŞA ASTYRA Termal Resort & SPA, Travel Turkey - İzmir Turizm Fuarı, Emitt 2015 Turizm Fuarı, ITB Berlin 2015 Turizm fuarı ve İzmir Enternasyonel Fuarı dönemlerinde, değişik metrekare ve değişik konstrüksiyonlar ile İDA Danışmanlık kalitesini seçmiştir. 2016 fuarları içinde şimdiden kontratları yaplımış olup, yeni sezonda daha geniş alanlarda, Özel Ahşap tasarımlar ile fuarlara katılacaktır.

XXX